Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Никој не рече дека ќе биде лесно

Коста Петров  
Оригинален наслов на книгата : Никој не рече дека ќе биде лесно
ИСБН : 978-608-230-480-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Издавачки центар ТРИ
Прегледaна: 3484 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 202
Димензии : 120х170
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

За да го создадеме чудото што толку многу го посакуваш, ќе мора да тргнеме кон едно место. Едно тајно место. Место каде што има доволно чуда за сите нас.

Во тоа место живеат сите твои соништа. Тоа место ќе ти ја даде можноста за првпат во твојот живот навистина да ја почувствуваш среќата.

Ќе дојдеш ли со мене? Следи ме.Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote