Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Еверест

Драго Гламузина  
Оригинален наслов на книгата : Everest
ИСБН : 978-608-252-033-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Македоника
Прегледaна: 255 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 57
Димензии : 200х130
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Гламузина во оваа поетска книга пишува за луѓето кои сè уште чувствуваат, кои сакаат да го живеат задоволството а секое задоволство скапо го плаќаат, но и живеат и копнеат за Другиот. Еросот, неверствата, љубовните триаголници, интригите и партнерските односи се доминанти мотиви, како и во сите досегашни книги на овој автор.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote