Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Креативни цртежи за забава и релаксација- Боенка за возрасни

/  
Оригинален наслов на книгата : Креативни цртежи за забава и релаксација- Боенка за возрасни
ИСБН : 978-608-247-688-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: 1553 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 50
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Боењето го буди уметникот во секого, без разлика на возраста.


Постои слобода во изборот на боички, фломастери и моливи, во нивното подредување и во чувството на наплив на воодушевување едка безбојното почнува да се преточува во бојадисано.


За оние што отсекогаш ушивале да цртаат и бојат, "Креативни цртежи за забава и релаксација", овозможува оттргнување од вашето секојдневие и нурнување во една шематска игра што ви е позната и што лесно ве врзува.


Забавувајте се, опуштете се, истражувајте....


Секое дете е уметник. Проблемот е како да остане уметник кога ќе порасне


- Пабло ПикасоОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote