Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Голем семеен советник за здрава храна

Весна Димитриевиќ Среќовиќ,   Татјана Мартиќ  
Оригинален наслов на книгата : Porodični savetnik za zdravu ishranu
ИСБН : 978-608-4500-46-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Младинска книга
Прегледaна: 1028 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 759
Димензии : 31
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Најдобар практичен прирачник за превенција, закрепнување или лекување на највообичаените тегоби и заболувања со помош на намирници и додатоци на исхрана:
- водич низ разни режими на исхрана
- преку 200 страници за намирници и нивните лековити својства
- што јадеме, како да се засилат корисните својства на намирниците, практични совети...
- на 200 страници преглед на болести и нивно лекување преку исхрана што да се јаде, а што не, додатоци на исхрана, препорачани рецепти, совети
- преку 300 страници рецепти.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote