Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Книга подарок за посебна ДАМА како тебe

Бојана  
Оригинален наслов на книгата : Книга подарок за посебна ДАМА како тебe
ИСБН : 978-608-243-073-7
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Антолог
Прегледaна: 4178 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 10x15
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток описЕден од најубавите подароци за секоја жена! Мајка, сестра, ќерка, љубена, сопруга.

Секоја жена заслужува да ја добие оваа мала книга на подарок. Мала, а толку голема. Исто како и женското срце. Мала по обем, но голема со зборови што значат љубов, големина, сила, посебност, убавина, кои ги поседува секоја жена.


Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote