Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Само на чекор до врвот

Александра Каранфиловска  
Оригинален наслов на книгата : Само на чекор до врвот
ИСБН : 978-608-65719-4-8
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Санто Стеф - С
Прегледaна: 1000 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 130
Димензии : 20х14
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Ќе прочитате вистинска приказна на една жена која го губи своето чедо и го допира дното и како птица со рането крило таа повторно се искачува на врвот, но со торба камења кои засекогаш и остана во душата.
Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote