Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Во моето меше живее некое животинче

Гжегож Касдепке  
Оригинален наслов на книгата : W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko
ИСБН : 978-608-4718-65-9
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Бегемот
Прегледaна: 265 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 250x150
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

ДУХОВИТА КНИГА ЗА ЕДНО НЕОБИЧНО ТАИНСТВЕНО ЖИВОТИНЧЕ.

„По една авторска средба, млада мајка ми раскажа забавна приказна. Нејзината неколкугодишна ќеркичка се вслушала во својот раскркорен стомак и била убедена дека во него живее некое животинче. Констатирав дека е тоа фантастична идеја да напишам книга.“

Гжегож Касдепке


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote