Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Среќна ѕвезда

Кети Кесиди  
Оригинален наслов на книгата : Среќна ѕвезда
ИСБН : 9786082213903
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : ИКОНА
Прегледaна: 507 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 212
Димензии : 129 x 198 mm
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Едно момче. Една девојка. Чекајќи ја својата шанса да блеснат...

Маус се труди најдобро што може за да не се вплетка во некоја неволја.
Кет пак, се труди најдобро што може да се вплетка во некоја.
И двајцата се добри во тоа, па кога случајно се сретнуваат, тие им се заблагодаруваат на нивните среќни ѕвезди.
Чудни и прекрасни работи се случуваат кога тие се заедно – но колку долго може да потрае тоа? Бидејќи секој има свои тајни – а само еден може да биде победник во оваа игра на мачка и глушец.
Нели?Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote