Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Тајна задача : љубов

Џули Џејмс  
Оригинален наслов на книгата : The thing about love
ИСБН : 978-608-4672-79-1
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Сакам Книги
Прегледaна: 7148 пати
Коментари вкупно: 2
Број на страни: 355
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

ДВАЈЦА ТАЈНИ АГЕНТИ…
…ќе беа совршени партнери да не се мразеа толку многу.

ТАА Е ЖЕЛНА ДА СЕ ДОКАЖЕ КАКО ФБИ АГЕНТ-ЖЕНА…
ФБИ агентите Џесика Харлоу и Џон Шепард имаат минато. Бившата адвокатка и арогантниот бивши војник се имаат запознаено и замразено уште за време на обуката во ФБИ академијата пред шест години. Шест години подоцна, ниеден од нив не очекува повторно да налета на другиот, а уште помалку да ги спојат како партнери на важна тајна задача.

ТОЈ Е АРОГАНТЕН И МИСЛИ ДЕКА Е НАЈДОБАР…
И ова спојување со партнер што го мразат за двајцата доаѓа во најлош можен момент. Џесика е тазе разведена од холивудски режисер и едвај чека да се докаже во новиот кабинет на ФБИ во Чикаго. А Џон го дели само еден случај од неговата работа од соништата, елитниот Тим за спасување заложници на ФБИ. Но за да ја завршат оваа тајна задача, мора да најдат начин да работат како тим, задача што станува уште потешка кога ги сместуваат во романтичен хотел на плажа како дел од истрагата.

НИВНАТА ТАЈНА ЗАДАЧА СТАНУВА КОМПЛИЦИРАНА…Оценка од корисниците

5 звезди

8

4 ѕвезди

1

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
4,9
9

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

15.08.2017 22:25:02   Anonymous напиша

Odlicna kniga,ubav voved i zaplet na nastanite i najubav nepredvidliv kraj!Ima dosta humor,sarkazam i mnogu e lesna za citanje.Ja preporacuvam od ❤
30.07.2017 15:54:18   Слаѓан Бишковски напиша

Романса богата со многу хумор,саркастични дијалози,еротски нијанси, брзо читлив стил и добро изградени ликови; Ја препорачувам...навистина ме насмеа :)
Copyright 2012-2018 by iVote