Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Tote bag Private Print

Private Print  
Оригинален наслов на книгата : Платнена торба Private Print
ИСБН : 0256
Година на издавање : n/a
Издавачка куќа : Приватен принт
Прегледaна: 684 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 40х33,5
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Платнена торба Private Print. Димензии: 40х33.5 см, рачка: 70 см 

A tote bag Private Print. Dimensions: 40x33.5 cm, handle: 70 cm.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote