Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Онлајн девојка на турнеја

Зои Саг  
Оригинален наслов на книгата : Girl online on tour
ИСБН : 978-608-230-501-1
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Издавачки центар ТРИ
Прегледaна: 613 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 269
Димензии : 140х210
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Ноа ја кани Пени да му се придружи на музичката турнеја низ Европа и таа едвај чека да го поминува времето со своето момче – ултразгоден рокер. Но поради неговиот збиен распоред, другарите од бендот кои и не се баш пријателски настроени, и заканувачките пораки од љубоморни обожавателки, Пени се прашува дали навистина е родена за живот на турнеја. Сепак, ѝ надостигаат семејството, најдобрите пријатели, Елиот, нејзиниот блог...


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote