Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Танграм: Дидактички логички игри со форми

/  
Оригинален наслов на книгата : Танграм: Дидактички логички игри со форми
ИСБН : 978-608-247-528-8
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: 171 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 16
Димензии : 15
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote