Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Сите чуда во светот

Dumpleton Bernard,   Бернард Дамплетон  
Оригинален наслов на книгата : Discovering the wonders of our world
ИСБН : 978-9989-2721-9-6
Година на издавање : 2008
Издавачка куќа : Младинска книга
Прегледaна: 629 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 456
Димензии : 21
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Водич низ најголемите природни убавини. Книга полна со неверојатни фотографии . Описи на џунгли, езера, реки, острови, шуми и планини и информации за животни, растенија, но и луѓето што живеат во тие краишта. 


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote