Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Цвеќињата на вечноста

Ошо .  
Оригинален наслов на книгата : THE FLOWERS OF ETERNITY
ИСБН : 978-9989-901-79-9
Година на издавање : 2009
Издавачка куќа : Мартина
Прегледaна: 442 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 148
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Овие неколку деноноќија, беа денови и ноќи на одредено прочистување. Отровот што ми беше испорачан лично мене, од страна на претседателот Роналд Реган и неговиот персонал е единствениот отров чие присуство не може да се открие. Поради тоа, практикуваат да го користат во ЦИА. Ако не можеш да го откриеш, не можеш ниту да земеш противотров. Смртта е неизбежна.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote