Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Дневникот на едно смотано девојче 3 : приказни од една не многу талентирана поп ѕвезда

Рејчел Расел  
Оригинален наслов на книгата : Dork diaries 3 : tales from a not-so-talented pop star
ИСБН : 978-608-208-530-2
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Топер
Прегледaна: 482 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 314
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Во училиштето на Ники се одржува натпревар на таленти и Ники не може да дочека да започне со подготовките за танцување со нејзините БФФ, Клои и Зои, а со нејзините пејачки вештини да го импресионира Брендон, нејзиниот симпатија!
Но тогаш Ники дознава дека и нејзината вечна соперничка, Мекензи, исто така учествува на натпреварот и таа е предодредена да биде во центарот на вниманието. 
Може ли смотаница како Ники да го прифати предизвикот на најпопуларната девојка во училиштето и да победи?

 Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote