Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Страдање/Гори, вештерке... гори!

Giuseppe De Nardo,   Giovanni Gualdoni  
Оригинален наслов на книгата : Il calvario/Brucia, strega... brucia!
ИСБН : ISSN 1857 9183 21.22
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : М-комикс
Прегледaна: 261 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 192
Димензии : 160x210
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Две епизоди во едно издание


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote