Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

НОТЕС LeArt-Разбуди се

/  
Оригинален наслов на книгата : НОТЕС LeArt-Разбуди се
ИСБН : 19922017004
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : LETRA DESIGN
Прегледaна: 356 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 140
Димензии : 15x21cm
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

НОТЕС LeArt-Разбуди се


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote