Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Енциклопедија од 7 до 77 години

/  
Оригинален наслов на книгата : Енциклопедија од 7 до 77 години
ИСБН : 978-6084-5004-8-3
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Младинска книга
Прегледaна: 512 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 360
Димензии : 30 x 25,5 x 2,5
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

ПОПУСТ во претпродажба. Книгата ќе биде достапна после 01.07.2018!

ЕНЦИКЛОПЕДИЈА
нуди цел свет од информации на секоја страница, од неверојатните инсекти и месојадните диносауруси до скапоцените камења и Античкиот Рим.
ЕНЦИКЛОПЕДИЈА е врвна визуелна енциклопедија, која изобилува со над 10.000 слики и фасцинантни факти за науката, природата, културата, спортовите и историјата.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote