Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Апокалипса.мк

Прља Бранко  
Оригинален наслов на книгата : Апокалипса.мк
ИСБН : 978-608-4625-92-6
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Готен
Прегледaна: 602 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 236
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote