Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Антички Ормолу Мантел Часовници

Биљана Ѓорѓиевска  
Оригинален наслов на книгата : Antique Ormolu Mantel Clocks
ИСБН : 978-608-245-241-8
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Ѓорѓиевска Биљана
Прегледaна: 264 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 31
Димензии : 210x297
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Докоративните Антички Ормолу Мантел Часовници поставени на заштитната површина над каминот, се дополнителна атракција во просторијата. Софистицираната уметност и дизајн на античките позлатени часовници Ве оставаат без зборови и одразуваат силна врска помеѓу историјата и Вашето место.

Со моите илустрирани часовници Вие имате можност да го обоите минатото и да ставите своја впечатлива боја на секој часовник. 

Можеби времето прикажано на античките часовници ќе Ве потсетува на некои посебни моменти.

Вашите моменти се уникатни.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote