Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Пловејќи кон зајдисонце

Денис Апостолов  
Оригинален наслов на книгата : Пловејќи кон зајдисонце
ИСБН : 978-608-201-381-7
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Ѓурѓа
Прегледaна: 366 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 76
Димензии : 19
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Поезија за испуканите капилари на љубовта. За исчекувањата и истрајувањата.За дадените ветувања. И стравувања.За љубовните траги и трагања.Поезија за лузните во крвта кои љубовта ги остава.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote