Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Разголена душа

Марта Димитров  
Оригинален наслов на книгата : Разголена душа
ИСБН : 978-608-201-382-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Ѓурѓа
Прегледaна: 912 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 136
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Клара е девојка која има напишано роман и најмногу од сè сака да го доживее неговто издавање. Трагајќи по таквата можност ќе запознае човек кој ќе направи срцето да и затрепери откако подолго време се обидува да ја заборави последната љубов.  Книгата има за цел да ги инспирира читателите да размислуваат дека соништата е возможно да ни се остварат само ако имаме силна верба во нив и работиме на нив без откажување. Проткајана е со Кларината животна филозофија и прашања за смилата на животот по чиј одговор трагаат многу млади луѓе.


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

01.03.2018 10:51:01   Anonymous напиша

Прекрасно четиво. Се чита во еден здив и може многу да се научи од него.
Copyright 2012-2018 by iVote