Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Сестрата

Луиз Џенсен  
Оригинален наслов на книгата : The sister
ИСБН : 978-608-259-104-9
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: 66 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 340
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

По смртта на најдобрата пријателка Чарли, Грејс веќе не е иста. Ја прогонуваат последните зборови на Чарли, и во потрагата по одговори, отвора една нејзина кутија со спомени. Наскоро, открива дека има многу нешта што не ги знае за нејзината најдобра пријателка.

Се појавуваат нови личности, нови приказни, нови верзии на настаните, и веќе ништо не е како порано. Сите се однесуваат чудно, некој како да ја следи, и Грејс веќе не знае што е вистина, а што фантазија. Колку што доаѓа поблиску до тоа да ја открие вистината, Грејс е во се поголема опасност.

Дали Грејс можеше да ја спаси Чарли? Или не?

Возбудлив психолошки трилер со неочекуван пресврт, Сестрата на Луиз Џенсен е добитник на одлични критики и е продаден во илјадници примероци.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote