Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Knjiga za mame : kako da budete najbolje u svemu

Alison Maloni  
Оригинален наслов на книгата : Knjiga za mame : kako da budete najbolje u svemu
ИСБН : 978-86-521-0480-2
Година на издавање : 2010
Издавачка куќа : Laguna
Прегледaна: 612 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 168
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: SR


Овој производ го нудат:


Краток опис

Za najbolje mame na svetu i umetnost majčinstva. Od duhovitih anegdota do korisnih malih saveta, od veština za preživljavanje do top-liste od deset najvažnijih sitnica, ovaj šaljiv i informativni vodič sigurno će zainteresovati sve mame.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote