Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Babylonia

Игор Исаковски  
Оригинален наслов на книгата : Babylonia
ИСБН : 9989-928-08-8
Година на издавање : 2004
Издавачка куќа : Блесок
Прегледaна: 2237 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 120x120
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Мултимедијален CD-ROM кој ги поставува темелите за изградба на Нова Кула Вавилонска. СОДРЖИ 130 КНИГИ, на 35 различни јазици.
80 автори од целиот свет, 10.000 страници текст.

Интегриран супер-брз пребарувач.
Навигација на 26 јазици.

Содржи и 138 минути досега необјавена музика од Кокан Никола Димушевски.

Во верзии за PC и PocketPC.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote