ДОБИТНИК НА КНИГАТА „Девојките од платната“!

Добитник на книгата „Девојките од платната“ е Наташа Перчуклиевска. Честитки за наградата и уживајте во пишаниот збор со КупиКнига.мк! Пријавете се на следниот линк и станете потенцијален добитник на книгата „Што ако ова е рајот?“ – https://kupikniga.mk/kniga-podarok/ 

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *