Добитник на книгата „Мали огнови насекаде“!

Добитник на книгата „Мали огнови насекаде“ е Наташа Калачоска од вкупно 315 пријавени корисници. Честитки за наградата и уживајте во пишаниот збор со КупиКнига.мк!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *