Добитник на книгата „Црна како абонос“  КупиКнига

Добитник на книгата „Црна како абонос“ е Лимонка Лазарова – Стоилова. Честитки за наградата и уживајте во пишаниот збор. КупиКнига.мк повторно ги наградува своите членови.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *