Нова година, нови почетоци!

Почитувани наши читатели,
ве известуваме дека КупиКнига.мк ја промени својата локација. Нашата нова адреса е Булевар Партизански одреди 102/2-1, Скопје. Ве молиме контактирајте нѐ на нашите телефонски броеви доколу имате дополнителни прашања.

Со почит,
вашата единствена онлајн книжарница КупиКнига.мк!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *