1000 неверојатни активности 3

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: 1000 неверојатни активности 3 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 210х277 | Корица: /

За малите ученичиња кои веќе ги завршија сите задачи од првите две книги "1000 неверојатни активности 1 и 2" , го претставуваме нејзиното трето продолжение "1000 неверојатно активности 3". За да научат да бојат, поврзувааат, бојат и цртаат. За полесно да ги совладаат буквите и читањето и секако да ја усовршат моториката, да ја развијат логиката и менталната активност. Привлечни задачи, со колор илустрации заде сите оние што сакаат да учат и да се забавуваат.

Цена: 299 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product 1000 неверојатни активности 3

Категорија:
ИСБН: 00001000-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “1000 неверојатни активности 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in