1000 неверојатни активности

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: 1000 неверојатни активности | Бр. на страни: 0 | Димензии: 210x277 | Корица: /

За учењето да биде забавно, од печат излезе нова книга за малите ученичиња. За да научат да бојат, поврзувааат, бројат и цртаат. За полесно да ги совладаат буквите и читањето и секако да ја усовршат моториката, да ја развијат логиката и менталната активност. Привлечни задачи, со колор илустрации за сите оние што сакаат да учат и да се забавуваат.

Цена: 299 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product 1000 неверојатни активности

Категорија:
ИСБН: 978KK00629

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “1000 неверојатни активности”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in