101 начин да го препознаеш принцот на бел коњ

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: 101 modi per riconoscere il tuo principe azzuro : (senza dover baciare tutti i rospi) | Бр. на страни: 101 | Димензии: 21 см | Корица: тврда

Во оваа духовита, иронична и забавна книга ќе пронајдете совет како да го препознаете принцот на бел коњ и како да побегнете од мажите кои ви изгледаат несигурни, кои се мамини синчиња, кои се женети, себични, насилници и луди. Овој прирачник за преживување настанал од желбата на авторката да ги подели со читателките своите искуства и искуствата на своите пријателки. Сигурно не е твојот принц на бел коњ... ако не ти се јавува,...ако те изведува само во среда,...ако ја крие вашата врска,...ако ти вели дека си дебела,...ако не води љубов со тебе...

Цена: 210 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product 101 начин да го препознаеш принцот на бел коњ

Категорија:
ИСБН: 978-9989-33-656-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “101 начин да го препознаеш принцот на бел коњ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in