11 futbolistë të vegjël (br.161)

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: 11 futbolistë të vegjël (br.161) | Бр. на страни: 24 | Димензии: 100x100 | Корица: /

Një seri prej 60 librave me ilustrime me tema të ndryshme. Dedikuar për më të vegjëlit si në madhësi gjithashtu edhe në përshtajen e teksteve që fëmijët të mësojnë gjithçka rreth tyre dhe për çdo gjë që u intereson. Për kafshët, bimët, mjedisin, shkollën, dentistin, mjekun etj.

Цена: 19 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product 11 futbolistë të vegjël (br.161)

Категорија:
ИСБН: 978KK00496

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “11 futbolistë të vegjël (br.161)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in