13

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: 13 | Бр. на страни: 144 | Димензии: 13х20 | Корица: мека

13 е мистика... мистични сонови кои се пренесуваат во реалноста и обатно... префинета поезија за душата.

Цена: 200 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product 13

Категорија:
ИСБН: 9786084507222

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “13”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in