200 načina da pobedite dosadu

Автор: Pol Skot
Издавач: Младинска книга | Јазик: Hravtski | Година: 2007
Оригинален наслов: 200 načina da pobedite dosadu | Бр. на страни: 93 | Димензии: 22,3 х 28 | Корица: /

Играјте поло на велосипед, подигните индијански шатор, снимете видеорепортажа, смислете таен код... и уште многу нешта.

Цена: 990 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product 200 načina da pobedite dosadu

Категорија:
ИСБН: 978-86-84213-90-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “200 načina da pobedite dosadu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in