35 Мај

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2001
Оригинален наслов: hjgg | Бр. на страни: 73 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

35 Мај е избор од раскази меѓу кои ќе ги најдете: Тоа беше на 35 Мај, Влез бесплатен за деца половина цена!, Ханибал кивна, Опачниот свет се уште не е најопачен, Внимание висок напон!, Средба со петерзилија, Чичкото чита што доживеал...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 120 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product 35 Мај

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-240-Х

Questions and Answers

You are not logged in