35 Мај

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2001
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 73 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

35 Мај е избор од раскази меѓу кои ќе ги најдете: Тоа беше на 35 Мај, Влез бесплатен за деца половина цена!, Ханибал кивна, Опачниот свет се уште не е најопачен, Внимание висок напон!, Средба со петерзилија, Чичкото чита што доживеал...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 100 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product 35 Мај

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-240-Х

2 оценки за 35 Мај

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in