365 дена свесни

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: 365 dana osvještavanja | Бр. на страни: 368 | Димензии: 13×20 | Корица: тврда

На секој ден во нашиот живот му е доделена посебна намена!
Секој ден е единствен и неповторлив.

Прирачникот „365 дена свесни“ е замислен како ваш сојузник за секој ден во годината. За да ви помогне во секој ден да освестите нешто за животот што може да ви послужи да учите, духовно да растете и на денот што е пред вас да му го додадете најважниот зачин: мудроста.

Бидејќи вистински живеат само тие што знаат да живеат…

Цена: 650 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product 365 дена свесни

Категорија:
ИСБН: 978-608-243-540-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “365 дена свесни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in