60 начини да го промените својот живот

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: 60 ways to change your life | Бр. на страни: 70 | Димензии: 210х100 | Корица: /

Потребна ли Ви е помош за нов почеток? Доколку сакате да живеете динамично, морате да бидете флексибилни и креативни, а тоа значи да имате желба и способност да се промените.
Книгата “60 начини да го промнените својот живот” со својата вдахновеност Ви нуди практични и едноставни совети кои ќе Ви помогнат во големиот скок напред -
на менувањето на животот кон подобро.
Ќе Ви открие на кој начин:
  • да донесете одлуки
  • да ги пронајдете своите вредности
  • да ги решавате конфликтите
  • да верувате на својата мудрост
  • да се прифатите самите себе
  • да станете победник
и многу, многу повеќе. Сите се родени под среќна ѕвезда. Време е за промени, се
се менува, а и Вие може да се промените - нека сјае повторно Вашата ѕвезда.

Цена: 210 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product 60 начини да го промените својот живот

Категорија:
ИСБН: 978-9989-33-573-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “60 начини да го промените својот живот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in