60 начини за стекнување самодоверба

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: 60 tips for sel-esteem | Бр. на страни: 74 | Димензии: 210х100 | Корица: /

Доколку сакате да ја промените сликата за себе, да се ослободите од потиснатите чувства, да бидете силни и одлучни, а за сето тоа Ви недостасува самодоверба, тогаш оваа книга 60 начини за стекнување самодоверба е токму за вас.
Преполна е со лесни, но многу ефикасни мали совети и техники за зголемување на самодовербата. Таа е основно четиво за оние кои се подготвени да ја преземат контролата над својот живот.
Ќе ви открие на кој начин:
•  да стекнете самодоверба на работа и дома
•  да ги смените негативните мисли за себе
•   да бидете искрени кон себе
•  да бидете свој најдобар пријател
•  да се стремите кон вашите цели
•  да престанете да бидете жртва

Цена: 210 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product 60 начини за стекнување самодоверба

Категорија:
ИСБН: 978-9989-33-572-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “60 начини за стекнување самодоверба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in