60 zlatnih godina – istorija muške košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore : 60 Golden Years – The History of Man Basketball National Team from Serbia and Montenegro

Издавач: Evro Book | Јазик: Srpski | Година: 2005
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 256 | Димензии: 32 cm | Корица: /

Цена: 493 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product 60 zlatnih godina – istorija muške košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore : 60 Golden Years – The History of Man Basketball National Team from Serbia and Montenegro

Категорија:
ИСБН: 86-505-0391-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “60 zlatnih godina – istorija muške košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore : 60 Golden Years – The History of Man Basketball National Team from Serbia and Montenegro”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in