61 час

Автор: Ли Чајлд
Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: 61 hours | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Ледена зима во Јужна Дакота. Автобусот доживува незгода во страшната зимска бура. На задното седиште се наоѓа Џек Ричер, автостопер без дестинација.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product 61 час

Категорија:
ИСБН: 9786082281216

1 оценка за 61 час

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in