7 навики на среќните деца

Автор: Шон Кави
Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: 7 навики на среќните деца | Бр. на страни: 93 | Димензии: 22 х 28 | Корица: тврда

Седумте навики се засновани врз моќните начела што ги облагородуваат животите на луѓето низ долгата низа на поколенија – начелата, како што се одговорност, поставување цели, почитување, екипна работа и урамнотеженост.Станува збор за филозофија која својата меродавност ја докажала како кај возрасните, така и кај адолесцентите, а која сега може да се применува и да биде полезна и да преставува задоволство за сите наши деца.

Цена: 740 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product 7 навики на среќните деца

Категорија:
ИСБН: 978-608-4500-25-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “7 навики на среќните деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in