Преглед на кошничка “Dva naša stranca : dve biografije kao prilog vojnoj istoriji srpskog naroda” e додадена во Вашата кошничката

A History of Western Society Volume B From the Renaissance to 1815 (Chapters 12-21)

Автор: John P. McKay
Издавач: Houghton Mifflin | Јазик: English | Година: 2007
Оригинален наслов: A History of Western Society Volume B From the Renaissance to 1815 (Chapters 12-21) | Бр. на страни: 384 | Димензии: 21.6x26 | Корица: /

'A History of Western Society' examines the lives of both historical figures and ordinary people, providing a balanced account of Western history as a whole.

Цена: 1799 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академска Книга

Report an abuse for product A History of Western Society Volume B From the Renaissance to 1815 (Chapters 12-21)

Категорија:
ИСБН: 9780618946365

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “A History of Western Society Volume B From the Renaissance to 1815 (Chapters 12-21)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in