А потоа

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: А потоа | Бр. на страни: 342 | Димензии: 100x200 | Корица: /

Како осумгодишно момче, Нејтан, кој во еден момент е мртов, помина низ светлинскиот туннел. Скокнувајќи во езерото за да спаси едно девојченце, тој се удави. Престанок на работата на срцето, клиничка смрт.. А ПОТОА, ПОВТОРНО ЖИВОТ! Незаборавна приказна за љубовта.. Напнато патување во непознатите сфери што се очекува со кнедла во грлото.
Рангирано 4.9375 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(16 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product А потоа

Категорија:
ИСБН: 978KK00325

16 оценки за А потоа

 1. Rated 5 out of 5

  Иво Митрушев (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Иво Митрушев (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  interesna kniga ,vredi da se procita

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Suzana Kotevska (верификуван корисник)

  Благодарение на коментарите за книгата кои ги прочитав на Facebook , буквално се навлеков на секоја книга на Мисо. Им благодарам на добрите луѓе кои го споделуваат мислењето за своите прочитани книги, но во исто време жалам што многу ретко оставаат коментари на официјалната страница на kupikniga.mk. Книгата “А потоа” е од оние книги кои се читаат во еден здив, апсолутно прекрасна од првата страна до последната страна. Според мене е најдобрата книга на Мисо.Книгата дава сила полесно да се пребродуваат секојдневните грижи и повеќе да се сака секој нов ден и да се ужива во секој миг кој доаѓа.

 7. Rated 4 out of 5

  Даниела Карастојанова (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Ljupka Milanovska (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Elica Angelovska (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Preubava, kako i site ostanati od Gijom Miso

 15. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 16. Rated 5 out of 5

  Monika Igevska Rizova (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in