Аеробик

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 313 | Димензии: 21 | Корица: /

Во желбата аеробик системот на вежбање да се приближи до поширокиот круг на корисници и да се подигне стручното ниво на работата изготвен е овој прирачник. Прирачник по аеробик е наменет за студентите од Факултетот за физичка култура, аеробик инструкторите, фитнес тренерите, вежбачите на аеробик и сите оние кои се интересираат за овој масовен систем на вежбање.

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Аеробик

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-6721

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Аеробик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in