Аферата Колумбо

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: bhj | Бр. на страни: 530 | Димензии: 20 | Корица: мека

Што ако се што знаете за откривањето на Америка од страна на Колумбо е лага? Што ако таа лага е искористена за да сокрие вистината која доколку се дознае може да има сериозно последици за политичкиот свет? Експлозивен нов stand-alone трилер од страна на Стив Бери, кој ќе Ве остави без здив до последната страница.

Цена: 550 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Аферата Колумбо

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-853-4

Questions and Answers

You are not logged in