Агата Одли : Тајниот клуч

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Agatha Oddly : the secret key | Бр. на страни: 257 | Димензии: 19 | Корица: /

Агата Одлоу е детективка откако знае за себе – само го чека првиот голем случај за решавање. А нема ништо поголемо од тоа да се спаси градот Лондон од некои чудни случувања. Со живеалиште среде Хајд Парк, соба полна со омилените детективски романи и таен клуч што ù овозможува пристап до еден цел скришен дел на Лондон, Агата е совршено подготвена да ја реши оваа мистерија. Но, кому да верува, кога никој не е онаков како што изгледа... ПРВА КНИГА ВО ОВАА НОВА ВОЗБУДЛИВА СУПЕРДЕТЕКТИВСКА ЕДИЦИЈА!

Цена: 350 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Агата Одли : Тајниот клуч

Категорија:
ИСБН: 978-608-259-883-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Агата Одли : Тајниот клуч”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in