Ајде погледни ме сега

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: TAKE A LOOK AT ME NOW | Бр. на страни: 390 | Димензии: 135х200 | Корица: мека

Нели Саливан секогаш била позната како „Госпоѓата со петгодишен план“. Но, кога ќе остане без работа и без момче во ист ден, ќе одлучи дека е време за нови промени. Ќе ги потроши сите пари на патување во Сан Франциско, каде ќе запознае многу нови и различни луѓе, вклучувајќи го интригантниот и прекрасен Макс Роси. Многу брзо градот ќе почне да го чувствува како свој втор дом. Но, кога ќе дојде време да се врати дома, во Лондон, дали ќе ја остави „новата Нел“ зад себе? Дали магијата на Сан Франциско ќе светка илјадници километри во далечина?

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Ајде погледни ме сега

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-32-964-7

Questions and Answers

You are not logged in