АКАДЕМИЈА ЗА ВАМПИРИ – СТУДЕНИНА (2. ДЕЛ)

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Frostbite | Бр. на страни: 350 | Димензии: 20х15 | Корица: мека

Роуз има сериозен проблем со момчињата. Таа е вљубена во Димитри, кој пак, се загледува во друга. Нејзиниот пријател Мејсон пак, е затрескан во неа. Роуз не може да излезе од менталната врска со нејзината најдобра пријателка Лиса, дури и кога лиса е со нејзиното момче Кристијан. Но, стригоите напаѓаат едно кралско семејство кое живее во близина, така што на академијата Св. Владимир се крева паника. Од академијата решаваат да ги одведат учениците на зимување за да ги заштитат од можната опасност. Сепак, раскошната зимска идила и луксузниот зимски центар само ја прикриваат привидната безбедност која се провлекува.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 340 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product АКАДЕМИЈА ЗА ВАМПИРИ – СТУДЕНИНА (2. ДЕЛ)

Категорија:
ИСБН: 9789989009181

1 оценка за АКАДЕМИЈА ЗА ВАМПИРИ – СТУДЕНИНА (2. ДЕЛ)

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in