Ако ја познаваше сестра ми

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 163 | Димензии: 21 | Корица: мека

Ајрини Харингтон како дете била дадена од страна на нејзините родители на возраст од три години. Иако таа го помина целиот свој живот убедувајќи се дека родителите не ѝ се потребни, длабоко во себеси Ајрини се обидува да разбере зошто нејзините родители се посветиле на чувањето на нејзината постара сестра Ел.

Кога Ајрини дознава дека нивната мајка починала, таа се согласува да се врати во семејниот дом. Преплашена од психичката состојба на сестра ѝ, Ајрини се обидува да се заштити, но свесна е дека е вовлечена во отровната мрежа која е исплетена околу нејзиното семејство… и наскоро сфаќа дека минатото е многу покомплицирано отколку што може да си замисли. Нејзината иднина се потпира на откривање на ужасната вистина за тоа зошто навистина била дадена пред многу години.

АКО ЈА ПОЗНАВАШЕ СЕСТРА МИ е психолошки роман полн со неизвесности…

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Ако ја познаваше сестра ми

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-902-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ако ја познаваше сестра ми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in